“Mūsų pagrindinis tikslas - būti blaiviems ir padėti kitiems alkoholikams pasiekti blaivybę”
AA Dienos mintis
2019-08-22
 Norėjau būti emociškai saugus, todėl visą gyvenimą buvau priklausomas nuo kitų žmonių. Šiandien taip gyventi nebegaliu. Dievo malonės dėka pripažinau, kad esu bejėgis dėl kitų žmonių, dalykų ir situacijų. Buvau liguistai priklausomas nuo žmonių: visur man reikėjo ko nors, kas bent kiek atkreiptų į mane dėmesį. Tokie santykiai su kitais galėjo tik blogėti – kuo labiau priklausiau nuo kitų ir reikalavau dėmesio, tuo mažiau jo gaudavau.

 Atsisakiau tikėti, kad kokia nors žmogiška jėga gali išvaduoti nuo šių tuščių jausmų. Tebesu trapi žmogiškoji būtybė, kuri turi dirbti pagal AA žingsnius, kad nuostatos būtų svarbesnės už mano asmenį. Tiktai mylintis Dievas gali suteikti vidinę ramybę ir jausmų stabilumą.

 KASDIENINIAI APMĄSTYMAI P.241

AA mintys šiai dienai
Rugsėjo 19 d.

PRIIMAME
 
Prisipažinę, kad likusiomis savo pačių jėgomis nugalėti alkoholį neįstengsime, priėmėme iš to išeinančią dar vieną tiesą, būtent - kad tik priklausomumas nuo Aukštesnės Jėgos (nors tai būtų tik mūsų AA grupė) padėtų atlikti ligi šiol neįmanomą darbą. Laisvintis nuo vergavimo alkoholiui pradėjome tik visiškai suvokę šią tikrovę.
 
KAIP TAI MATO BILAS, P. 109
Renginių kalendorius
Atgal
Pirmyn
.