“Mūsų pagrindinis tikslas - būti blaiviems ir padėti kitiems alkoholikams pasiekti blaivybę”
Atviri AA susirinkimai "AA grupėje" Vilniuje
2018-03-23
Visi "AA grupėje" vykstantys susirinkimai yra ATVIRI. 
Dalyvauti juose galės visi, tačiau patirtimi dalintis galės tik pripažįstantys save alkoholikais.
Kiekvieno mėnesio pirmą penktadienį ir paskutinį ketvirtadienį atviruose AA susirinkimuose savo patirtimi dalinsis vienas AA narių.
"AA grupėje"  vykstančių susirinkimų pradžia 19 val.  Atvirame AA susirinkime maloniai kviečiami dalyvauti visi besidomintys Anoniminių alkoholikų judėjimu: alkoholikų artimieji, žmonos, vyrai, seserys, spaudos atstovai ir ktTrečiadieniais (skaitomos ištraukas iš knygos "Anoniminiai alkoholikai" lietuvių kalba)​; ketvirtadieniais (skaitomos ištraukas iš knygos "Anoniminiai alkoholikai" rusų kalba)​; penktadieniais (teminiai susirinkimai lietuvių kalba).
Adresas: Panerių 4, Vilnius (Motinos Teresės seserų labdaros valgykla). Tel. 8 654 88406.
AA mintys šiai dienai

Kovo 23 d.

DAUGIAU JOKIŲ IŠLYGŲ...
 
Mes priėjome prie daug kartų patvirtintos tiesos: sykį tapęs alkoholiku, visuomet liksi alkoholikas. ... Jei ketiname liautis gėrę, neturi likti jokių išlygų ar slaptų minčių, kad vieną dieną įgysime imunitetą alkoholiui. ... Visai nebūtina gerti ilgą laiką ar gerti tiek, kiek gėrė kai kurie iš mūsų, kad tai mirtinai pakenktų. Šitai ypač tinka moterims. Potencialios alkoholikės dažnai jomis tampa ir pasiekia negrįžtamą ribą per kelerius metus.
 
ANONIMINIAI ALKOHOLIKAI, P. 29-30
Renginių kalendorius
Atgal
Pirmyn
.