“Mūsų pagrindinis tikslas - būti blaiviems ir padėti kitiems alkoholikams pasiekti blaivybę”
AA Dienos mintis
2019-09-08

 Vienas nepajėgiu tvarkyti savo gyvenimo. Aš bandžiau, bet nepavyko. Mano didžioji yda nutempė į giliausią, kokį tik galėjau pasiekti, dugną. Nesugebėjau net paprasčiausiai funkcionuoti, ir tada sutikau, kad man žūtbūtinai reikia pagalbos. Nustojau kovoti ir visiškai pavedžiau save Dievui. 

 Tik tada aš pradėjau keltis! Dievas man atleido. Mane galėjo išgelbėti tik Aukštesnė Jėga – daktarai abejojo, ar išgyvensiu. Dabar ir aš atleidau sau ir džiaugiuosi laisve, kokios niekada nebuvau patyręs. Atvėriau savo širdį ir mintis Dievui. Kuo daugiau mokausi, tuo mažiau žinau – tai gilina nuolankumą, ir aš nuoširdžiai noriu bręsti toliau. Džiaugiuosi ramybe, bet tik tada, kai visiškai pavedu savo gyvenimą Dievui. Kol esu sąžiningas su savimi ir prašau Jo pagalbos, nuolat gaunu gyvenimo dovanų. 
 Tik šią dieną – stengiuosi gyventi pagal Jo valią man – blaiviai.
 Dėkoju Dievui, kad šiandien galiu pasirinkti – negerti. 
 Šią dieną gyvenimas yra puikus! 
 
AA mintys šiai dienai
Rugsėjo 19 d.

PRIIMAME
 
Prisipažinę, kad likusiomis savo pačių jėgomis nugalėti alkoholį neįstengsime, priėmėme iš to išeinančią dar vieną tiesą, būtent - kad tik priklausomumas nuo Aukštesnės Jėgos (nors tai būtų tik mūsų AA grupė) padėtų atlikti ligi šiol neįmanomą darbą. Laisvintis nuo vergavimo alkoholiui pradėjome tik visiškai suvokę šią tikrovę.
 
KAIP TAI MATO BILAS, P. 109
Renginių kalendorius
Atgal
Pirmyn
.