“Mūsų pagrindinis tikslas - būti blaiviems ir padėti kitiems alkoholikams pasiekti blaivybę”
AA Dienos mintis
2019-10-19

Kiekvieną nenormaliai geriantįjį yra apsėdusi mintis: kaip nors, kada nors jis gers žinodamas saiką ir mėgausis tuo. Ši iliuzija yra stulbinamai gaji. 
Daugelis neišsiskyrė su ja iki pat beprotybės ar mirties slenksčio.
Mes suvokėme, kad turime besąlygiškai, iki pat širdies gelmių pripažinti save esant alkoholikais. Tai yra pirmas žingsnis į sveikimą. Klaidinga iliuzija, jog esame ar galbūt būsime kaip kiti žmonės, turi būti išmesta iš galvos.
Mes, alkoholikai, esame vyrai ir moterys, kurie prarado gebėjimą kontroliuoti savo gėrimą. 
Mes žinome – joks tikras alkoholikas niekada nesusigrąžins šio gebėjimo. Buvo laikas, kai jautėmės lyg ir atgavę gebėjimą jį kontroliuoti, tačiau po tokių pauzių – dažniausiai neilgų – kontrolė neišvengiamai susilpnėdavo, ir mes patirdavome apgailėtiną, nesuvokiamą nuopuolį. Įsitikinome – tokie alkoholikai kaip mes yra progresuojančios ligos gniaužtuose. Einant laikui mūsų padėtis niekada neina geryn, o tik blogyn.

 
"Anoniminiai alkoholikai" P. 27-28.
AA mintys šiai dienai

DAUGIAU APIE ALKOHOLIZMĄ

 
Daugelis mūsų nenoromis prisipažino esantys tikri alkoholikai. Nė vienam žmogui nepatinka žinoti, kad jo kūnas ir protas yra kitokie nei vis¨. 
Dėl to visai nenuostabu, kad mūsų girtuoklysčių bendras bruožas – tai daugkartinės bergždžios pastangos įrodyti, jog galime gerti taip, kaip kiti žmonės. 
Renginių kalendorius
Atgal
Pirmyn
.