“Mūsų pagrindinis tikslas - būti blaiviems ir padėti kitiems alkoholikams pasiekti blaivybę”
AA Dienos mintis
2019-05-28

AA pasiūlė man visišką laisvę ir priėmė į draugiją tokį, koks esu. Aš labai dėkingas už tai, kad narystė nepriklauso nuo mano pritapimo, finansinės padėties ar išsilavinimo. Dažnai klausiu save, ar galiu pasiūlyti ir kitiems tokią pat lygybę, ar neriboju jų laisvės būti kitokiems negu aš. Šiandien stengiuosi pakeisti baimę ir nepakantumą tikėjimu, kantrybe, meile ir palankumu. Galiu dalytis šiomis vertybėmis AA grupėje, namuose ir dabovietėje. Stengiuosi kurti pozityvią nuostatą visur, kur tik esu.

Neturiu teisės nei pareigos teisti kitus. Priklausomai nuo mano požiūrio, galiu matyti AA naujokus, šeimos narius ir draugus kaip grėsmę, bet galiu matyti juos kaip savo mokytojus. Kai prisimenu kai kurias senąsias nuomones, aiškiai suprantu, kaip mano teisuoliškumas žeidė mano dvasią.

AA mintys šiai dienai
Rugsėjo 19 d.

PRIIMAME
 
Prisipažinę, kad likusiomis savo pačių jėgomis nugalėti alkoholį neįstengsime, priėmėme iš to išeinančią dar vieną tiesą, būtent - kad tik priklausomumas nuo Aukštesnės Jėgos (nors tai būtų tik mūsų AA grupė) padėtų atlikti ligi šiol neįmanomą darbą. Laisvintis nuo vergavimo alkoholiui pradėjome tik visiškai suvokę šią tikrovę.
 
KAIP TAI MATO BILAS, P. 109
Renginių kalendorius
Atgal
Pirmyn
.