“Mūsų pagrindinis tikslas - būti blaiviems ir padėti kitiems alkoholikams pasiekti blaivybę”
AA Dienos mintis
2018-10-11

Kai važiuoju į darbą, turiu galimybę save paanalizuoti. Sykį taip važiuodamas ėmiau svarstyti, ko pasiekiau išblaivėjęs, ir nebuvau patenkintas tuo, ką supratau. Vyliausi, kad įsitraukęs į darbus pamiršiu neramias mintis. Tačiau vienas po kito sekė nemalonumai, ir mano apmaudas, kartu ir vidinė įtampa stiprėjo.

Pasitraukiau prie atskiro stalo poilsio kambaryje ir paklausiau savęs, kaip galiu geriausiai panaudoti likusią dienos dalį. Seniau, kai kas nors nesisekdavo, instinktyviai norėdavau su tuo kovoti. Bet per tą trumpą laiką, kurį bandau gyventi AA programoje, išmokau atsitraukti ir pažvelgti į save iš šalies. Pripažinau, kad, nors nesu toks, koks norėčiau būti, jau išmokau nereaguoti taip, kaip seniau. Senieji elgesio įpročiai kėlė tik liūdesį ir nuoskaudą ir man, ir aplinkiniams. Grįžau į darbo vietą nusiteikęs padaryti tą dieną naudinga ir dėkojau Dievui už galimybę šiandien tobulėti.

AA mintys šiai dienai

Vasario 23 d.

SLAPTINGI PARADOKSAI
 
Toks yra AA atsinaujinimo paradoksas: stiprybė, atsirandanti iš mūsų visiško pralaimėjimo ir silpnumo, ir senojo gyvenimo praradimas kaip sąlyga atrasti naują.
 
A.A. COMES OF AGE, P. 46
Renginių kalendorius
Atgal
Pirmyn
.