“Mūsų pagrindinis tikslas - būti blaiviems ir padėti kitiems alkoholikams pasiekti blaivybę”
AA Dienos mintis
2018-10-11

Kai važiuoju į darbą, turiu galimybę save paanalizuoti. Sykį taip važiuodamas ėmiau svarstyti, ko pasiekiau išblaivėjęs, ir nebuvau patenkintas tuo, ką supratau. Vyliausi, kad įsitraukęs į darbus pamiršiu neramias mintis. Tačiau vienas po kito sekė nemalonumai, ir mano apmaudas, kartu ir vidinė įtampa stiprėjo.

Pasitraukiau prie atskiro stalo poilsio kambaryje ir paklausiau savęs, kaip galiu geriausiai panaudoti likusią dienos dalį. Seniau, kai kas nors nesisekdavo, instinktyviai norėdavau su tuo kovoti. Bet per tą trumpą laiką, kurį bandau gyventi AA programoje, išmokau atsitraukti ir pažvelgti į save iš šalies. Pripažinau, kad, nors nesu toks, koks norėčiau būti, jau išmokau nereaguoti taip, kaip seniau. Senieji elgesio įpročiai kėlė tik liūdesį ir nuoskaudą ir man, ir aplinkiniams. Grįžau į darbo vietą nusiteikęs padaryti tą dieną naudinga ir dėkojau Dievui už galimybę šiandien tobulėti.

AA mintys šiai dienai
Gruodžio 12 d.
 
BENDRA IŠEITIS
 
Nepaprastai svarbus faktas kiekvienam yra tai, kad mes radome bendrą išeitį. Mes einame keliu, kuriame galime visiškai sutarti ir veikti išvien, broliškai ir darniai. Tai stipri žinia, kurią ši knyga perduoda kenčiantiems nuo alkoholizmo.
 
ANONIMINIAI ALKOHOLIKAI, P. 16
Renginių kalendorius
Atgal
Pirmyn
.