“Mūsų pagrindinis tikslas - būti blaiviems ir padėti kitiems alkoholikams pasiekti blaivybę”

AA AUKŠTAITIJOS REGIONO GRUPĖS 2017 M. (spausdinimui spausti čia)

Miestas

Grupės pav.

Susirinkimų laikas

Adresas, e.pašto adresas

Kontaktiniai
telefonai

Elektrėnai

Žaliasis sodas

II, V - 19 val., VII - 16 val.

Taikos g. 8, Neįgaliųjų draugijos patalpose
elektrenusodas@gmail.com

864784287

Ignalina

7+

III, VII - 19.30 val.

Ligoninės g. 13-302
pceslovas@gmail.com, 2017ignalina@gmail.com

868601371

Molėtai

Šansas

III, V, VII - 19 val.

Vilniaus g. 48
ak711010@gmail.com

869813198

Šalčininkai

Vilties sala

I, IV - 18.30 val. (rusų kalba)

Vilniaus g. 48
viltiessala@gmail.com

869564625

Širvintos

Viltis

II, IV - 18.30 val.
Pirmą mėn. VII - 14.00 val.
(atviras AA susirinkimas)

Cvirkos g. 13
(poliklinika, iš šono, 1 aukštas)

862961896

Švenčionėliai

Unesionnyje vetrom

V - 19 val.

Partizanų g. 2
skardinimodarbai@gmail.com

869932390

Trakai

Trakas

I, III, V - 19 val.

Trakų bažnyčios parapijos namai,
Sodų g. 8A (įėjimas iš Rainės a.)
trakas.aa@gmail.com

861858004
860040636

Ukmergė

Ratas

III - 18 val.
VII - 16 val.

Miškų g. 29, 10 kab.
zana0811@inbox.lt

864649711

Ukmergė

Atgimimas

II, V - 18 val.

Kauno g. 3
atgimimasaa@gmail.com

869211925
867881898

Utena

Ąžuolija

I, IV - 19 val.

Vytauto a. 4
sereiku@gmail.com

864705557

Utena

Aušra

III, VII - 18 val.

Aušros g. 78
(Dievo Apvaizdos bažnyčios klebonijoje)

862808728

Vievis

Skardis

II - 18 val.

Trakų g. 7,
Kultūros namuose, Vievis
vievis.skardis@gmail.com

860111613

Visaginas

Santarvė

IV - 19 val.

Santarvės g. 1
(Parapijos namai)

862040879

Zarasai

Nikaja

II - 18 val.

D. Bukonto g. 16
jonas.meskauskas71@gmail.com

868617678
868556405

Zarasų raj.Baltriškės
VII - 9.30 val.
Baltriškių k., Degučių sen., Zarasų raj.
(Tiberiados bendruomenės namai)
868556405
869997479

 

    

 

AA SUSIRINKIMAI VILNIUJE 

ATVIRI AA SUSIRINKIMAI

Grupės pavadinimas
Kada ir kur vyksta
Jaunimo
Pirmą mėnesio penktadienį 19.30 val.
Šv. Kryžiaus namai, S. Daukanto a. 1
Desiderata
Kiekvieną šeštadienį 11.00 val.
Rūdninkų g. 20/1
Šviesa
Kiekvieną pirmadienį 19.00 val.
Matulaičio a. 3
12
Kiekvieną sekmadienį 18.00 val.
Gynėjų g. 4
AA grupė
Kiekvieną trečiadienį, ketvirtadienį (rusų k.) ir penktadienį 19.00 val. 
Pirmą mėn. penktadienį ir p
askutinį mėn. ketvirtadienį (rusų k.) vyksta atviri pranešėjo susirinkimai.
Panerių g. 4
Pagrindinis tikslas
Kiekvieną ketvirtadienį ir antrą mėnesio antradienį 18.30 val.
Kiekvieną šeštadienį 14.00 val. (naujokų)
Žirmūnų g. 1е-311
Nash vybor
Antrą mėnesio ketvirtadienį 19.00 val.Erfurto g. 3
     

 

UŽDARI AA SUSIRINKIMAI

Laikas

Susirinkimo tipas

Grupės pavadinimas

Adresas

Kontaktai

PIRMADIENIS

12.00

Ž

12

Gynėjų g. 4

864358533

grupe12@gmail.com

15.00

 

Kalėjimo

Rasų g. 8

860494594

deniskazakov07@gmail.com

15.00

DK

Sveikimo link

Rasų g. 8

865578258

 

19.00

DK

12

Gynėjų g. 4

864358533

grupe12@gmail.com

18.15

 

Ž

Bernardinų

Maironio g. 10, 
iš kiemo pusės

861606903

868272373

aabernardinai@gmail.com

18.30

 

Versmė

Šnipiškių g. 1

868633371

aaversme@gmail.com

19.00

R

Nash vybor

Erfurto g. 3

860635743

nasvybor@gmail.com

18.30

DK

Pagrindinis tikslas

Žirmūnų g.  1e-311

 

864848502, 860707312

aa.pagrindinistikslas@gmail.com

19.00

R

Den za dnem

Panerių g. 4

861703877

borisas_pavlovas@mail.ru

20.00

DK

Šviesa

Matulaičio a. 3.

864515836

grupesviesa@gmail.com

ANTRADIENIS

12.00

Ž

12

Gynėjų g. 4

864358533

grupe12@gmail.com

18.30

 

Meilės sala

Daukanto a. 1, 
Šv. Kryžiaus namai

869828800

meilessala@gmail.com

18.30

A

Senamiesčio

Daukanto a. 1, 
Šv. Kryžiaus namai

861638111

Virginija.jureleviciene@gmail.com

18.30

 

T

Pagrindinis tikslas

Žirmūnų g.  1e-311

867712648

aa.pagrindinistikslas@gmail.com

18.30

 

Pirmas žingsnis

Antakalnio g. 27

864510740

aapirmaszingsnis@gmail.com

19.00

 

Novyj Mir

Kalvarijų g. 65

 

novyjmir.aa@mail.ru

19.00

Ž

12

Gynėjų g. 4

864358533

grupe12@gmail.com

19.00

 

Lazdynai

Erfurto g. 3, 
(laiptais į pusrūsį ir į kairę)

868564037

Ausra.jasenkiene@gmail.com

           

TREČIADIENIS

12.00

Ž

12

Gynėjų g. 4

864358533

grupe12@gmail.com

18.00

 

Vilnelė

N. Vilnia, Pergalės g. 34a

868272452
861917974

intaras@gmx.de

18.15

T

Bernardinų

Maironio g. 10

861606903

868272373

aabernardinai@gmail.com

18.30

 

Langas

Žirmūnų g. 1e

868775293

 

19.00

DK

AA grupė

Panerių g.4, Motinos Teresės seserų labdaros valgykla

860947610

aagrupe@gmail.com

19.00

R

12

Gynėjų g. 4

864358533

grupe12@gmail.com

19.00

R

Shag za shagom

Visų Šventųjų g. 5

867253473

shagzashagom.aa@mail.ru

19.00

Ž

Šviesa

Matulaičio a. 3

864515836

grupesviesa@gmail.com

19.00

 

 

Moterų AA susirinkimas

Povilaičio g. 18 (antrame aukšte)

8 682 42709

 

19.15

 

Desiderata


Rūdininkų g. 20/1

861833118, 868615056

desiderata.vilnius@gmail.com

KETVIRTADIENIS

12.00

Ž

12

Gynėjų g. 4

864358533

grupe12@gmail.com

19.45

Ž

Pagrindinis tikslas

Žirmūnų g.  1e-311

867712648

aa.pagrindinistikslas@gmail.com

18.30

 

Versmė

Šnipiškių g. 1

868633371

aaversme@gmail.com

19.00

T
(pask. mėn. ketv. - pranešėjo susir., tradic.)

12

Gynėjų g. 4

864358533

grupe12@gmail.com

19.00

DK, R

AA grupė

Panerių g.4, Motinos Teresės seserų labdaros valgykla

860947610

aagrupe@gmail.com

19.00

R

Nash vybor

Erfurto g. 3

860635743

nasvybor@gmail.com

20.15

TE

12

Gynėjų g. 4

864358533

grupe12@gmail.com

20.00

 

Kalvarijų

Kalvarijų g. 329

865033405

865244401

patarnausiu@gmail.com

PENKTADIENIS

18.00

TE

Meilės sala

Daukanto a. 1

869828800

meilessala@gmail.com

18.15

TE

Bernardinų

Maironio g. 10

861606903

868272373

aabernardinai@gmail.com

19.00

R

Shag za shagom

Visų Šventųjų g. 5

867253473

shagzashagom.aa@mail.ru

18.30

 

Pirmas žingsnis

Antakalnio g. 27

864510740

aapirmaszingsnis@gmail.com

18.30

DK

Pagrindinis tikslas

Žirmūnų g.  1e-311

867712648

aa.pagrindinistikslas@gmail.com

19.00

TE

AA grupė

Panerių g.4,Motinos Teresės seserų labdaros valgykla

860947610

aagrupe@gmail.com

19.00

TE

Lazdynai

Erfurto g. 3

868564037

Ausra.jasenkiene@gmail.com

19.00

T

Šviesa

Matulaičio a. 3

864515836

grupesviesa@gmail.com

19.30

 

Jaunimo

Daukanto g. 1

860933178

 

ŠEŠTADIENIS

12.00

 

 

Desiderata

Rūdninkų g. 20/1

861833118, 868615056

janisramonas@gmail.com

14.00

N

Pagrindinis tikslas

Žirmūnų 1E-311

867712648

aa.pagrindinistikslas@gmail.com

18.00

R

12

Gynėjų g. 4

864358533

grupe12@gmail.com

21.00

TE

12

Gynėjų g. 4

864358533

grupe12@gmail.com

SEKMADIENIS

11.30
R
Shag za shagom
Visų Šventųjų g. 5
867253473
shagzashagom.aa@mail.ru
13.15
TE 
Šviesa
Matulaičio a. 3
864515836
grupesviesa@gmail.com
15.00
 
Meilės sala
Daukanto a. 1
869828800
meilessala@gmail.com

19.15

Ž

12

Gynėjų g. 4

864358533

grupe12@gmail.com

 

 Sutrumpinimai:

A – susirinkimai anglų k., DK – „Didžiosios knygos“ (Anoniminiai alkoholikai) studijų susirinkimai,

T – tradicijų susirinkimai, TE – teminiai susirinkimai, R – susirinkimai rusų k., Ž – žingsnių susirinkimai, N - naujokų susirinkimai

Sąrašas papildytas/pataisytas 2017-11-21