“Mūsų pagrindinis tikslas - būti blaiviems ir padėti kitiems alkoholikams pasiekti blaivybę”

AA AUKŠTAITIJOS REGIONO GRUPĖS 2017 M. (spausdinimui spausti čia)

Miestas

Grupės pav.

Susirinkimų laikas

Adresas, e.pašto adresas

Kontaktiniai
telefonai

Elektrėnai

Žaliasis sodas

II, V - 19 val., VII - 16 val.

Taikos g. 8, Neįgaliųjų draugijos patalpose
elektrenusodas@gmail.com

864784287

Ignalina

7+

III, VII - 19.30 val.

Ligoninės g. 13-302
pceslovas@gmail.com

868601371

Molėtai

Šansas

III, V, VII - 19 val.

Vilniaus g. 48
ak711010@gmail.com

869813198

Šalčininkai

Vilties sala

I, IV - 18.30 val. (rusų kalba)

Vilniaus g. 48
viltiessala@gmail.com

869564625

Širvintos

Viltis

II, IV - 18.30 val.
Pirmą mėn. VII - 14.00 val.
(atviras AA susirinkimas)

Cvirkos g. 13
(poliklinika, iš šono, 1 aukštas)

862961896

Švenčionėliai

Unesionnyje vetrom

V - 19 val.

Partizanų g. 2
skardinimodarbai@gmail.com

869932390

Švenčionys

Kablys

kol kas neveiks

jtomasauskiene@gmail.com

867660908
862046921

Trakai

Trakas

I, III, V - 19 val.

Trakų bažnyčios parapijos namai,
Sodų g. 8A (įėjimas iš Rainės a.)
trakas.aa@gmail.com

861858004
860040636

Ukmergė

Ratas

III - 18 val.
VII - 16 val.

Miškų g. 29, 10 kab.
zana0811@inbox.lt

864649711

Ukmergė

Atgimimas

II, V - 18 val.

Kauno g. 3
atgimimasaa@gmail.com

869211925
867881898

Utena

Ąžuolija

I, IV - 19 val.

Vytauto a. 4
sereiku@gmail.com

864705557

Utena

Aušra

III, VII - 18 val.

Aušros g. 78
(Dievo Apvaizdos bažnyčios klebonijoje)

862808728

Vievis

Skardis

II - 18 val.

Trakų g. 7,
Kultūros namuose, Vievis
vievis.skardis@gmail.com

860111613

Visaginas

Santarvė

II, IV - 19 val.

Santarvės g. 1
(Parapijos namai)

862040879

Zarasai

Nikaja

II - 18 val.

D. Bukonto g. 16
jonas.meskauskas71@gmail.com

868617678
868556405

Zarasų raj.BaltriškėsVII - 9.30 val.Baltriškių k., Degučių sen., Zarasų raj.
(Tiberiados bendruomenės namai)
868556405
869997479

 

    

AA SUSIRINKIMAI VILNIUJE 

ATVIRI AA SUSIRINKIMAI

Grupės pavadinimas
Kada ir kur vyksta
Jaunimo
Pirmą mėnesio penktadienį 19.30 val.
Šv. Kryžiaus namai, S. Daukanto a. 1
Desiderata
Kiekvieną šeštadienį 11.00 val.
Rūdninkų g. 20/1
Šviesa
Kiekvieną pirmadienį 19.00 val.
Matulaičio a. 3
12
Kiekvieną sekmadienį 18.00 val.
Gynėjų g. 4
AA grupė
Pirmą mėnesio penktadienį (lietuvių k.) 19 val.
Paskutinį mėn. ketvirtadienį (rusų k.) 19 val.
Panerių g. 4
Pagrindinis tikslas
Kiekvieną ketvirtadienį ir antrą mėnesio antradienį 18.30 val.
Kiekvieną šeštadienį 14 val. (naujokų)
Žirmūnų g. 1е-311
Shag za shagom
Pirmą mėnesio sekmadienį 12.00 val.
Visų Šventųjų g. 5
Nash vybor
Antrą mėnesio ketvirtadienį 19.00 val.
Erfurto g. 3

 

UŽDARI AA SUSIRINKIMAI

 

 
Laikas

Susirinkimo tipas

Grupės pav.

Adresas

Kontaktai

PIRMADIENIS

12.00

 Ž

12

Gynėjų g. 4

864358533

grupe12@gmail.com

15.00

DK 
Kalėjimo
 
Sveikimo link
Rasų g. 8
860494594
 
8 655 78258

deniskazakov07@gmail.com

- - -

19.00

DK

12

Gynėjų g. 4

864358533

grupe12@gmail.com

18.15

 

 Ž

Bernardinų

Maironio g. 10,
iš kiemo pusės

861606903

868272373

aabernardinai@gmail.com

18.30

 

Versmė

Šnipiškių g. 1

868633371

aaversme@gmail.com

19.00

R

Nash vybor

Erfurto g. 3

860635743

nasvybor@gmail.com

18.30

DK

Pagrindinis tikslas

Žirmūnų g.  1e-311

 

864848502, 860707312
 

aa.pagrindinistikslas@gmail.com

19.00

R

Den za dnem

Panerių g. 4

861703877

borisas_pavlovas@mail.ru

20.00

 DK

Šviesa

Matulaičio a. 3.

864515836

grupesviesa@gmail.com

ANTRADIENIS

12.00

Ž

12

Gynėjų g. 4

864358533

grupe12@gmail.com

18.30

 

Meilės sala

Daukanto a. 1,
Šv. Kryžiaus namai

865502788

meilessala@gmail.com

18.30

A

Senamiesčio

Daukanto a. 1,
Šv. Kryžiaus namai

861638111

Virginija.jureleviciene@gmail.com

18.30

 

T

Pagrindinis tikslas

Žirmūnų g.  1e-311

867712648

aa.pagrindinistikslas@gmail.com

18.30

 

Pirmas žingsnis

Antakalnio g. 27

864510740

aapirmaszingsnis@gmail.com

19.00   Novyj Mir Kalvarijų g. 65   novyjmir.aa@mail.ru

19.00

Ž

12

Gynėjų g. 4

864358533

grupe12@gmail.com

19.00

 

Lazdynai

Erfurto g. 3,
(laiptais į pusrūsį ir į kairę)

868564037

Ausra.jasenkiene@gmail.com

      

TREČIADIENIS

12.00

 

Ž

12

Gynėjų g. 4

864358533

grupe12@gmail.com

18.00

 

Vilnelė

N. Vilnia, Pergalės g. 34a

868272452
861917974

gintaras@gmx.de

18.15

T

Bernardinų

Maironio g. 10

861606903

868272373

aabernardinai@gmail.com

18.30

 

Langas

Žirmūnų g. 1e868775293 

19.00

 DK 

AA grupė

Panerių g.4, Motinos Teresės seserų labdaros valgykla860947610 aagrupe@gmail.com 

19.00

 

R

12Gynėjų g. 4864358533grupe12@gmail.com

19.00

R

Shag za shagom

Visų Šventųjų g. 5

867376574

shagzashagom.aa@mail.ru

19.00

Ž

ŠviesaMatulaičio a. 3864515836grupesviesa@gmail.com

19.15

 

Desiderata


Rūdininkų g. 20/1

861833118, 868615056

desiderata.vilnius@gmail.com

KETVIRTADIENIS

12.00

Ž

12

Gynėjų g. 4

864358533

grupe12@gmail.com

19.45

Ž

Pagrindinis tikslas

Žirmūnų g.  1e-311

867712648

aa.pagrindinistikslas@gmail.com

18.30

 

Versmė

Šnipiškių g. 1

868633371

aaversme@gmail.com

19.00

T
(pask. mėn. ketv. - pranešėjo susir., tradic.)

12

Gynėjų g. 4

864358533

grupe12@gmail.com

19.00

 

DK, R

AA grupė Panerių g.4, Motinos Teresės seserų labdaros valgykla 860947610 aagrupe@gmail.com

19.00

R

Nash vybor

Erfurto g. 3

860635743

nasvybor@gmail.com

20.15

 TE

12 Gynėjų g. 4 864358533 grupe12@gmail.com

20.00

 

Kalvarijų

Kalvarijų g. 329

865033405

865244401

patarnausiu@gmail.com

PENKTADIENIS

18.00

TE

Meilės sala

Daukanto a. 1

865502788

meilessala@gmail.com

18.15

TE
Bernardinų
Maironio g. 10
861606903
868272373
aabernardinai@gmail.com

19.00

R

Shag za shagom

Visų Šventųjų g. 5

867376574

shagzashagom.aa@mail.ru

18.30

 

Pirmas žingsnis

Antakalnio g. 27

864510740

aapirmaszingsnis@gmail.com

18.30

 

DK

Pagrindinis tikslas

Žirmūnų g.  1e-311

867712648

aa.pagrindinistikslas@gmail.com

19.00

 

TE

AA grupė

Panerių g.4,Motinos Teresės seserų labdaros valgykla

860947610

aagrupe@gmail.com

19.00

TE

Lazdynai

Erfurto g. 3

868564037

Ausra.jasenkiene@gmail.com

19.00

T

Šviesa

Matulaičio a. 3

864515836

grupesviesa@gmail.com

19.30

 

Jaunimo

Daukanto g. 1

860933178


ŠEŠTADIENIS

12.00 
_____
 
 
14.00
 
__________
 
 
N
Desiderata
__________
 
Pagrindinis tikslas
Rūdninkų g. 20/1
______________
 
 
Žirmūnų 1E-311
861833118, 868615056
 ______________
 
 
867712648
janisramonas@gmail.com
__________________________
 
 
aa.pagrindinistikslas@gmail.com

18.00

R

12

Gynėjų g. 4

864358533

grupe12@gmail.com

21.00

TE

12

Gynėjų g. 4

864358533

grupe12@gmail.com

SEKMADIENIS

13.15

TE

Šviesa

Matulaičio a. 3

864515836

grupesviesa@gmail.com

15.00

 

Meilės sala

Daukanto a. 1

865502788

meilessala@gmail.com

12.00

R

Shag za shagom

Visų Šventųjų g. 5

867376574

shagzashagom.aa@mail.ru

19.15

Ž

12

Gynėjų g. 4

864358533

grupe12@gmail.com

             

Sutrumpinimai:

A – susirinkimai anglų k., DK – „Didžiosios knygos“ (Anoniminiai alkoholikai) studijų susirinkimai,

T – tradicijų susirinkimai, TE – teminiai susirinkimai, R – susirinkimai rusų k., Ž – žingsnių susirinkimai, N - naujokų susirinkimai

Sąrašas papildytas/pataisytas 2017-03-29